Health and Travel . Реабілітаційна клініка ім. Генріха Манна, Health and

13.04.2017

Реабілітаційна клініка ім. Генріха Манна

Подробиці Переглядів: 1104

РЕАБІЛІТАЦІЙНА КЛІНІКА ім. ГЕНРІХА МАННА

Реабілітаційна клініка ім. Генріха Манна (Dr. Becker Heinrich Mann Klinik) – відомий реабілітаційний центр Німеччини. Знаходиться в парковій зоні мальовничого курортного міста Бад-Лібенштайн, що славиться своїми джерелами цілющих мінеральних вод.

Клініка розташована у парковій зоні — її територія понад 7 гектарів. Місто Bad Liebenstein знаходиться в центрі Німеччини, це один з наймальовничіших німецьких курортних міст, розташований напередодні Тюрінгських Лісів. Є власні джерела мінеральних вод, багатих залізом і мінеральними солями. Традиції реабілітаційної медицини існують тут вже понад 400 років, так як місцевість володіє унікальним лікувальним кліматом.

З історичних пам’яток в околицях клініки є що дав назву місту старовинний Замок Liebenstein на пагорбі, Замок Альтенштайн біля підніжжя гори, курортний ансамбль з історичних будівель, театр, палац Ваймар, водоспад Трузеталь і багато іншого.

У клініці працює висококваліфікований персонал, який забезпечує проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів на найвищому рівні, з використанням найновіших досягнень діагностичної та реабілітаційної медицини.

Лікування та реабілітація в клініці ім. Генріха Манна передбачає персональний підхід до кожного пацієнта. Гідність клініки – у використанні нових методик в лікуванні різноманітних захворювань.

В клініці проводиться реабілітація, в т. ч. і рання, лікування, обстеження і профілактика захворювань у таких напрямках медицини як:

Неврологія

Ортопедія

Онкологія

Внутрішні хвороби

Реабілітація пацієнтів з поєднаною патологією та пацієнтів у важкому стані — здійснюється з індивідуальним підходом, що базується на останніх досягненнях реабілітаційної медицини.

приміром. розроблені в останні роки програми консервативної терапії та реабілітації хворих з артрозами і артритами докорінно змінили ставлення до цих захворювань. Зараз лікування артрозу у Німеччині засновано на застосуванні трофічних підходів до цілісного суглобу — живильної підтримки тканин, що формують суглоб, і активізації можливостей регенерації, його максимально повної біохімічної забезпеченості, природних методах регулювання медіаторів запалення — простагландинів, високої біологічної доступності поживних речовин.

У клініці в рік проходять лікування 3250 пацієнтів, у тому числі 1300 пацієнтів неврологічного профілю, 1250 — ортопедичного, 700 — онкологічного профілю.

Клініка володіє можливістю застосування широкого спектру діагностичних заходів для контролю успіху реабілітаційного лікування.

НЕВРОЛОГІЧНІ І НЕЙРОХІРУРГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Відділення неврології на 141 ліжко, з яких 31 ліжко — для реабілітації стадії В, 110 ліжок — реабілітація в стадії C і D.

неврогенні розлади сечовипускання

До лікування церебрального паралічу дітей у німеччині завжди делікатне ставлення, але для клініки ім. Генріха Манна характерний особливо тактовний і дбайливий підхід до таким пацієнтам.

Відділення ортопедії на 90 ліжок визнано за офіційною статистикою кращим у федеральній землі Тюринген.

наслідки травм і нещасних випадків

реабілітація після ендопротезування, протезування суглобів

обмінні захворювання кісткової системи, остеопороз

Короткий опис статті: реабілітаційна медицина РЕАБІЛІТАЦІЙНА КЛІНІКА ім. ГЕНРІХА МАННА Реабілітаційна клініка ім. Генріха Манна (Dr. Becker Heinrich Mann

Джерело: Health and Travel | Реабілітаційна клініка ім. Генріха Манна — Health and Travel

Також ви можете прочитати