HTML і проблема з OnChange. HTML, JavaScript, VBScript, CSS. Sql.ru

13.04.2017

По-твоєму, файл з вмістом

можна назвати звичайної html-сторінкою? Або у стандарті є теги , або у стандарті є елемент типу TextBox? Зрозуміло, у мене вистачає досвіду і кмітливості розглянути в цьому коді дів, в якому знаходиться текст-инпут і кнопка, але щоб протестувати твій исходник, я не хочу встановлювати у себе NET-івську (або АСП-івську — не знаю просто точно) платформу, а код, який відображається в браузері, ти нам не надав. Я думаю, що приблизно з цієї причини ніхто не може (не хоче) тобі підказати, так як питання, по суті, нормально не заданий. Навіть фраза «Коли я руками пишу в текстбоксе» викликає питання — що таке текстбокс? — Назвати можна як завгодно, але це чи неповагу, або зневагу до людей, до яких ти звертаєшся за допомогою, при цьому в такому тоні. І половину порадників ти отбивашь фразами типу «Я пишу з великими літерами OnChange і все чудово працює» у відповідь на зауваження про те, що в javascript події «OnChange» не існує. У себе пиши як хочеш — твоя справа, але події такого дійсно в js немає! Не хочу, щоб це виглядало вичитуванням, але від подібного спілкування я не в захваті і дискутую не через бажання «постібатися». І, до речі, 99% людей, які тут пишуть, також пишуть на чомусь, просто використовуючи js і css. Я, приміром, на Java (і зараз ще на флеша).

— onchange викликається тільки при втраті фокуса (безпосередньо до onblur). Чому викликається алерт у тебе при введенні символу — не розумію, але припускаю, що це закладено в атрибутах <> — мабуть, щось з цього змушує инпут втрачати фокус, а потім знову його встановлює. При повторному введенні якогось значення инпуту не потрібно втрачати фокус, тому, мабуть, алерт не бути. Не здивуюся, якщо асп-івська бібліотека додає якийсь код (або обробники);

— при встановленні події «onchange» через setAttribute воно не працює — це також може допомогти (про це згадується на MSDN).

Короткий опис статті: проблема наркоманії

Джерело: HTML і проблема з OnChange / HTML, JavaScript, VBScript, CSS / Sql.ru

Також ви можете прочитати