Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП на Allbiz, Васильків

13.04.2017

Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП

Лосятинському лікарня — унікальна медична установа, чиє ім’я відоме по всій Україні і далеко за її межами. Сюди приїжджають лікуватися та проходити реабілітацію пацієнти з нашої країни, а також Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Грузії та інших країн. Очолює неврологічної лікарні лікар-невропатолог, заслужений лікар України, автор низки винаходів — Паламарчук Леонід Іванович.

Телеканал Інтер про клініці Лосятин (відео) http://www.youtube.com/watch?v=jKfGj4hntHs

Що відрізняє клініки неврології Лосятин? Насамперед — накопичений роками величезний досвід помножений на ентузіазм і величезне бажання допомогти кожному пацієнту. Про Лосятинскую лікарню неврології та реабілітації кажуть: «Тут не лікуються, тут працюють». Про це колосальній кількості методів лікування (на сьогодні їх більше 40-ка), відібраних роками копіткої роботи і досліджень. Адже день пацієнта в Лосятине розписаний буквально по хвилинах. «Процедури підбираються для кожної людини індивідуально. Можливо, комусь здасться, що їх дуже багато, але реабілітація після інсульту та хвороби хребта або суглобів вимагають наполегливої та системної роботи» — говорить доктор.

Пацієнти Лосятина відзначають, що, наприклад, реабілітація після інсульту в Києві коштує набагато дорожче, і не може похвалитися такою санаторної базою і комплексом різноманітних методик, а головне — результатами лікування.

Вартість терапії в Лосятине — 13 000 — 15000 грн за курс лікування 21 день. У цю ціну входить проживання, харчування (3-х разове, дієтичне) і всі види (методи) лікування, не рахуючи купівлі медикаментів. При необхідності додатково оплачуються послуги няньки-доглядальниці. В залежності від захворювання можливий також більш короткий курс лікування — 10 днів. Точну вартість лікування в Лосятине можна визначити після консультації та призначень лікаря. Вартість консультації лікаря-невропатолога (невролога) вищої категорії Паламарчука Леоніда Івановича — 40 грн, прийом ведеться щодня з 9:00 до 12:00, в суботу з 9:00 до 11:00.

Короткий опис статті: неврологічний реабілітаційний центр Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП пропонує свої товари та послуги на Allbiz. Вітрина товарів (послуг) Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП, продаж оптом і в роздріб, інформація про компанії.

Джерело: Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП на Allbiz — Васильків (Україна) — Товари і послуги компанії Лосятинському Лікарня Центр неврології та реабілітації, ДП

Також ви можете прочитати