Відновлення після операції з видалення варикозних вен . passion.

06.08.2015

У післяопераційний період

Відразу необхідно зазначити, що в післяопераційному періоді курс терапії підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Фахівець враховує як загальні первісний стан пацієнта, так і ступінь порушення відтоку крові, поширеність патологічного процесу розширення вен, а також тип і обсяг хірургічного втручання.

протягом перших 3-4 годин після операції пацієнту рекомендовано залишатися в ліжку. але не просто лежати, а постійно виконувати певні вправи. Ви можете крутити голеностопными суглобами, повертатися, згинати ноги тощо. Це допомагає поліпшити венозний кровообіг. Крім цього, ноги можуть бути перебинтовані спеціальним еластичним бинтом, іноді їх залишають у піднятому положенні. Подібні дії дійсно потрібні, так як вони допомагають зберегти серцево-судинну систему в загальному тонусі.

Що ще почитати на цю тему?

У наступні дні після операції вам буде дозволено сісти в ліжку, після чого проведуть перев’язку з застосуванням еластичного бинта. Обидві нижні кінцівки в такій ситуації перев’язують, причому робиться це до колінних суглобів від самих кінчиків пальців. Як тільки будуть перев’язані ноги, вам дозволять акуратно встати і трохи походити по палаті.

Після видалення вен при варикозі потрібно виконувати деякі вправи або робити легкий масаж . Подібний підхід дає можливість уникнути в подальшому розвиток тромбів. Гуляйте рівно стільки, скільки забажаєте, і навіть більше – це дуже корисно.

Шви знімуть тільки через тиждень. А ось еластичний бинт доведеться носити не менше двох місяців з моменту виписки з лікарні.

Щоб попередити розвиток можливих ускладнень, хворим часто прописують і спеціальні фармацевтичні дезагрегантные засоби, розроблені для профілактики розвитку тромбів. До числа подібних медикаментів можна зарахувати курантил трентал і аспірин. Ці препарати покращують венозний відтік крові.

Короткий опис статті: реабілітація Варикоз — поширене захворювання, що супроводжується ураженням підшкірних вен з характерним збільшенням їх діаметра та освітою «вузлів», а також набряками, важкістю в ногах і больовими відчуттями. лікування і профілактика,болі в ногах,варикоз,варикозне розширення вен,набряки,судоми,важкість у ногах,еластичний бинт

Джерело: Відновлення після операції з видалення варикозних вен | passion.uk

Також ви можете прочитати